Okey Salonlarımıza Girişte Sorun Yaşayanlar

  • 10 ay önce
  • 548
  • Aralık 12, 2017 16:05  düzenlendi
Okey Salonlarımıza Girişte Sorun Yaşayanlar

Okey salonlarımıza girişte sorun yaşayan kullanıcılar için en garanti çözüm Explorer, Yandex Browser Veya Mozilla Firefox kullanmak olacaktır. Google Chorome artık java uygulamalara destek vermiyor bu yüzden salon girişlerini tavsiye etmiş olduğumuz tarayıcılardan yapmanızı öneririz iyi eğlenceler.

Kısaca Özetlenecek olursa ;

1.Internet Explorer: Java konusunda hiç sıkıntı yaşatmaz ama günümüz teknolojisini biraz yavaş takip ediyor explorer o yüzden tercih etmeye bilirsiniz.
2.Opera: Oldukca hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı olup Chrome’dan sonra düşünülebilir. Java gibi yazılımlarda hiç sıkıntı yaratmaz direk açar.
3.Mozilla Firefox: Yabancı olmadıgımız oldukca hızlı ve kullanışlı bir tarayıcıdr. Java için biraz sıkıntı yaratabilir ama kısa zamanda onu da çözersiniz eminim 🙂
4.Yandex: Chrome ile nerdeyse aynıdır zaten yazılımlarıda Chromium ‘dan geliştirilmiştir. Hızlı basit sıkıntısızdır

okey giriş

Yorum Yap

E-postanız yayınlanmayacak. *

 Okey sitemiz,Okey Oyna Javasız okey olarak ile hazırlanmıştır.Okey oyunu oynarken arkadaşlarınız ile bedava üyeliksiz okey tadını çıkartın.Okey Oynamak için doğru adrestesiniz. Web sitemiz Bedava Okey hizmetini 2011 yılından beri sizlere vermektedir.internetde okey oyna salonları arasında sizlerle birlikte daha iyi yerlere geleceğiz.Online okey odaları ile genç yaşlı her yaştan insanlarla üye olmadan okey oyna ve Misafir Okey odalarımızda şifresiz okey oyna 2017 - SEVGİOKEY.NET.